Menu:
|     Teatr     |     Przeglądy     |     Konferencje     |     Świt     |     Inne     |

VIII Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. A. Luterka

PROGRAM:

PIĄTEK, 25 października
13.00 - 13.20 - uroczyste otwarcie 8. OPMFT
1. 13.30 - 14.00 - Teatr "Prawie Lucki" - Wejherowo (spektakl "Kichnięcia")
2. 14.15 - 14.40 - Chojnickie Studio Rapsodyczne (spektakl "Dziecko dla Początkujących")
3. 14.45 - 15.00 - "Kuba & Kuba" - Wejherowo (spektakl "Leśniczówka")
4. 15.10 - 15.25 - Jakub Szumilas - Wejherowo (monodram "(nie)zwykły dzień")
5. 16.00 - 16.15 - JBT - Bolszewo (kabaret "Wampir")
PRZERWA 16.15-17.10
6. 16.45 - 17.15 - "Chwila" - Wejherowo (spektakl "Króliki")
7. 17.25 - 17.50 - "Oktawa" - Wejherowo (spektakl "Spotkanie 21")
8. 18.00 - 18.15 - Karol Płotka - Lębork (monodram "Nie cierpię")
9. 18.25 - 18.40 - Kajetan Gołębiewski - Wejherowo (monodram "Reżyser")
19.00 FORUM DYSKUSYJNE - SPOTKANIE Z JURORAMI

Sobota 26.10.2013
1. 09.00 - 09.20 - "Kredens" - Sierpc (spektakl "Dziwna miłość)
2. 09.30 - 09.50 - Kredens - Sierpc (spektakl "Gdyby do szkoły chodziły anioły")
3. 10.00 - 10.30 - "Amator" Gniewino (spektakl "Jak jest")
4. 10.40 - 11.05 - "Teatrzyk Błękitnego Czasu"- Sopot (spektakl "Bajka. Nie-Bajka")
5. 11.20 - 11.50 - Teatr (Nie)nasycony - Słupsk (spektakl "Na pełnym morzu")
PRZERWA KAWOWA
6. 12.20 - 12.50 - UTW Gniewino (spektakl "Shirley Valentine")
7. 13.00 - 13.30 - Patryk Kowalczyk - Gryfino (monodram "Obserwuję cię, Karolku)
8. 13.50 - 14.20 - "Agrafka" - Chełmno (spektakl "Czarno na białym")
9. 14.35 - 14.55 - Natalia Pliszka - Słupsk (monodram "Dziesięć kroków")
10. 15.10 - 15.40 - Słudzy Lorda Szambelana - Słupsk (spektakl "Wór")
11. 16.00 - 16.30 - Teatr NOK! - Nadarzyn (spektakl "Oświadczyny")
PRZERWA 16.30- 17.20
godz. 17.30 INTEGRACYJNY POCZĘSTUNEK
Program prezentacji konkursowych może ulec zmianie.
Godz. 19.00 - spotkanie z Tomaszem Manem - reżyserem m.in. sztuk komediowych
Godz. 20.00 - "Związek otwarty" - spektakl Teatru Miejskiego w Gdyni (wstęp wolny)

Niedziela 27.10.2013
9.00 warsztaty improwizacji dla uczestników OPMFT (prowadzenie Marzena Nieczuja-Urbańska
12.00- 13.30 - wręczenie nagród