Menu:
|     Teatr     |     Przeglądy     |     Konferencje     |     Świt     |     Inne     |

Nagrody zespołowe i indywidualne członków zespołu teatralnego
"Prawie Lucki"

Przegląd Małych Form Teatralnych im.A.Luterka

1999

I nagroda za spektakl "Bez końca" (wg.T.Różewicza)

2000

I nagroda za spektakl "Cartoonteka" (wg.T.Różewicza)
I nagroda za monodram "Reżyser" (wg.J.Tuwima) dla K.Garmana
II nagroda za monodram "Anioł" (wg.S.Mrożka) dla A.Ewald

2001

I nagroda za spektakl "Nie obiecywał pałacu" wg.ks. S.J.Pasierba
I nagroda za monodram "Próba" wg. K.Jandy dla A.Ewald II nagroda za monodram "Fizologia smaku" wg. A. Brillanta-Savarin'a dla K.Garmana

2002

Nagroda Główna za spektakl "Odys XXI wieku" wg.J.Salamon
I miejsce za monodram "Mały przyjaciel" wg.S.Mrożka dla K.Garmana

2003

I miejsce za spektakl "Sejm kobiet" Arystofanesa
wyróżnienie za spektakl "Kabaret DadaFuturus"
nagrody za najlepsze kreacje aktorskie dla P.Lewińskiego i Hanny Brzezińskiej

2004

Nagroda Główna za spektakl "Głos w sprawie…" wg.Różewicza
I miejsce za spektakl "Ten, którego spotkasz" wg. Ks.J.S.Pasierba
I miejsce za monodram "Chciałabym być poetą" dla M.Kowalskiej
II miejsce za monodram "Szydercza modlitwa" dla H.Brzezińskiej

2006

Nagroda Główna (statuetka Luterka) za spektakl "Awiacja" K.Bizio
I miejsce dla Marty Apanowicz za monodram wg. L.Kołakowskiego

2007

I miejsce za spektakl "Bez końca 2"

2008

I miejsce za spektakl "Nuda"
wyróżnienie dla Marty Piaseckiej za monodram "Kołysanka" Becketta

2009

I miejsce za spektakl "Wzloty, upadki, wzloty Antka Kochanka" wg. S.Majewskiego

Wojewódzki Konkurs Teatrów Szkolnych o Nagrodę "Bursztynowej Maski"

2000

wyróżnienie za spektakl "Bez końca"

2001

nagroda za "wartości artystyczne" spektaklu "Nie obiecywał pałacu", za reżyserię (E.Łysakowska), za scenariusz (A.Ewald)

2003

Nagroda Główna, czyli Bursztynowa Maska (nagroda przechodnia) dla Przemysława Lewińskiego za monodram "Ameryka, Ameryka"

2004

Nagroda Główna za spektakl "Głos w sprawie…" na podst. Dramatów i poezji T.Różewicza 2006 - III miejsce za spektakl "Awiacja"

2007

Nagroda Główna "Bursztynowa Maska" za spektakl "Głos w sprawie 2"
Nagroda indywidualna dla Mieszka Weltrowskiego i dla opiekuna zespołu (E.Ł-S)

2008

I miejsce za spektakl "Nuda" wg. Sławińskiego

Inne konkursy

2000

    Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Bez tematu"
  • III miejsce dla K.Garmana,
  • wyróżnienie dla A.Ewald

2001

    Pomorski Konkurs Recytatorski im.ks. J.St.Pasierba
  • III miejsce dla zespołu "Prawie Lucki",
  • wyróżnienie dla L.Romanka
    Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Sacrum w literaturze" w Częstochowie
  • I miejsce dla L.Romanka,
  • II miejsce dla A.Ewald
  • na ogólnopolskich eliminacjach tego konkursu - III miejsce dla L.Romanka
    Konkurs Recytatorski "Moja ulubiona lektura" org. przez Teatr Miejski w Gdyni
  • I miejsce za monodram dla K.Garmana,
  • II miejsce dla L.Romanka w kategorii: poezja i proza;

2002

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Sacrum w literaturze" - II miejsce dla Lucjana Romanka
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej w Warszawie: L.Romanek - laureatem "Złotej dziesiątki"

2004

    I Wojewódzki Międzyszkolny Turniej Kabaretów i Teatrów Szkolnych w Gdańsku
  • I nagroda dla "Prawie Lucków"
  • nagrody za kreacje aktorskie dla Magdaleny Bąk i Karola Mazurkiewicza
  • wyróżnienie dla "Prawie Lucków 2"
    Rumskie Spotkania Teatralne
  • I nagroda dla zespołu
  • I nagroda dla Przemysława Lewińskiego za monodram
    Wojewódzki Konkurs Poezeji Patriotycznej
  • I nagroda dla Hanny Brzezińskiej,
  • III nagroda dla Sylwii Gruba

2005

    Konkurs Jednego Wiersza
  • I miejsce dla Kasi Dębek,
  • nagroda publiczności dla Hani Brzezińskiej i Marty Kowalskiej

III miejsce dla Kasi Dębek w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim o Nagrodę "Marcinowy Laur"

2006

    III Powiatowy Przegląd Małych Form Kabaretowych w Rumi
  • I miejsce dla zespołu
  • nagroda indywidualna dla Roberta Witzlinga
    Wojewódzki Konkurs Recytatorski poezji J.Kaczmarskiego
  • I miejsce dla Pawła Podolskiego,
  • II miejsce dla Mieszka Weltrowskiego

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2000

III miejsce dla A.Ewald za monodram "Próba"
II miejsce dla L.Romanka na eliminacjach wojewódzkich, na ogólnopolskich, w Lidzbarku Warmińskim - Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

2001 i 2002

wyróżnienie dla K.Garmana na eliminacjach wojewódzkich;
II miejsce dla L.Romanka, na elim. ogólnopol. w Słupsku;
II nagroda dla P.Lewinskiego za monodram "Ameryka, Ameryka";
I nagroda dla L.Romanka na eliminacjach ogólnopolskich.

2006

elim. miejskie - I miejsce dla Karoliny Gaffke, II - Maciek Wenta, III - Mieszko Weltrowski,
elim. woj. - I m. - K.Gaffke, wyróżnienie dla Maćka Wenty
elim. ogólnopol.-wyróżnienie honorowe dla K.Gaffke

2008

eliminacje miejskie - I miejsce w kategorii recyt. - Marta Piasecka, II - Maciek Wenta, wyróżnienie - K.Gaffke; kat. poezja śpiewana - I m. M. Piasecka; kat. monodram - I m. Paweł Podolski;
elim.woj. - wyróżnienie dla M.Piaseckiej

Programy artystyczne

2001

"Na starej fotografii" z okazji powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej
"Kolęda Nocka"
"Poetyckie kartki z Wejherowa" (inauguracja obchodów 350-lecia istnienia miasta)

2002

"Kolęda Nocka"
"Kim jestem ja?" - widowisko oparte na poezji Bożeny Ptak

2003

"Memento" - widowisko słowno-muzyczne z okazji obchodów Miesiąca Pamięci Narodowej;
"Kolęda Nocka"
program satyryczny "Prawy do lewego" okazji powiatowej uroczystości rozdania nagród dla najlepszego sportowca i trenera Powiatu Wejherowskiego;
"Za nami noc…" - program z okazji obchodów Miesiąca Pamięci Narodowej;
"Wariacje na temat "Sobieskiego" (program z udziałem absolwentów naszego Liceum)
"Co nam zostanie z tych lat?" (program dla tegorocznych maturzystów)

2004

"Chwalcie Dziecinę" - program opracowany przez W.Frankowską, z udziałem uczniów, studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku i dzieci z OSW nr1 w Wejherowie.

2005

program artystyczny na Wioherowskim Przednówku Kabaretowym
program artystyczny dla uczestników Studniówki

2006

"O niegrzecznych dzieciach" program zaprezentowany w wejherowskim areszcie;
"Wesołe jest życie staruszka" - program dla Związku Emerytów i Rencistów;
"Niepełnosprytni"- program kabaretowy;
"Wrzask duszonych patisonów"- program kabaretowy
Program z okazji Dnia Edukacji Narodowej (współudział)

2007

"Wy pragnienie, My- Sprite" - program dla tegorocznych maturzystów
"Wykształciuchy" - program artyst. zaprezentowany na Balu Absolwenta;
program artystyczny z okazji DEN;
program artystyczny poświęcony pamięci Jana Pawła II (wystawienie w kościele St. Kostki w Wejherowie)

2008

"Spełnione marzenia" - program dla tegorocznych maturzystów;
"Kaczykęsy w naszej bajce"- program z okazji Dnia Dziecka (CK "Kaszuby")
Obchody X-lecia Teatru "Prawie Lucki";
"Jak to leciało?" - program z okazji nadania Maciejowi Miecznikowskiemu medalu "Za zasługi dla Powiatu Wejherowskiego";
"Czytamy poezję" - z okazji Dnia Samorządności

2009

program z okazji spotkania z rodzicami uczniów klas I