I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 23 Wrzesien 2018 r. Imieniny: BogusLawa, Liwiusza, Tekli

Psycholog szkolny

Rafał Dębski
poniedziałek: 8.00 - 13.00
wtorek: 8.00 - 13.00
środa: 11.00 - 17.00
czwartek: 8.00 - 13:00
piątek: 8.00 - 13.00

"Nadaremnie traci czas, kto chce pouczyć człowieka rojącego sobie, że jest już mądry. "
Demokryt
"Be courteous to all, but intimate with few, and let those few be well tried before you give them your confidence. "
George Washington
"Man muss Lehre und Leben unterscheiden. Das Leben ist bei uns ebenso schlimm wie bei den Päpstlichen. "
Martin Luther
"La prospérité découvre nos vices et l'adversité nos vertus. "
Francis Bacon
Aut inveniam viam, aut faciam - Albo znajdę drogę,albo ją sobie utoruję