I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wpłaty na radę rodziców:

• jednorazowo - 100 zł
  • ratalnie:
    • 50 zł / semestr
    • 10 zł / miesiąc
WAŻNE! Na dowodzie wpłaty proszę napisać klasę, której dotyczy wpłata.

Dane konta bankowego:
przy Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego
ul. Bukowa 1
84-200 Wejherowo

konto: PKO Bank Polski 41 1020 1912 0000 9302 0009 3096

"Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi. "
Platon
"I not only use all the brains that I have, but all that I can borrow."
Woodrow Wilson
"In stiller Schau Erkanntes sich zu merken; zu lernen,ohne dessen je überdrüssig, zu lehren,ohne dessen je müde zu werden fiel mir dergleichen jemals schwer? "
Konfuzius
"L'homme est une chose abjecte et vile, s'il ne s'éleve au-dessus de l'humanité. "