I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 23 Wrzesien 2018 r. Imieniny: BogusLawa, Liwiusza, Tekli

Wpłaty na radę rodziców:

• jednorazowo - 100 zł
  • ratalnie:
    • 50 zł / semestr
    • 10 zł / miesiąc
WAŻNE! Na dowodzie wpłaty proszę napisać klasę, której dotyczy wpłata.

Dane konta bankowego:
przy Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego
ul. Bukowa 1
84-200 Wejherowo

konto: PKO Bank Polski 41 1020 1912 0000 9302 0009 3096

"Czasami dobrze jest zakopać kość na później, czasami dobrze ją odnaleźć. "
Pies Szarik
"Society has always seemed to demand a little more from human beings than it will get in practice. "
George Orwell
"Wir lehren nicht bloß durch Worte; wir lehren auch weit eindringlicher durch unser Beispiel. "
Johann Gottlieb Fichte
"A côté de la beauté, l'esprit et le coeur font toujours l'effet de parents pauvres. "