I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 20 Kwiecien 2018 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Informacje Aktualności Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

 

Jesteś

osobą odwiedzającą tą stronę (od 05.03.2015 r)


Laureaci konkursów i olimpiad na szczeblu wojewódzkim i centralnym oraz zdobywcy innych, szczególnych wyróżnień


2015

  • Bieńkowska Agata
       Tenis Ziemny - srebrny medal w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
  • Detlaf Dorota
       Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Szymborska w Oczach Młodych Pomorzan" - literatura
  • Walkusz Piotr
       Ogólnopolski Konkurs na "Interaktywny produkt IT"
  • Rudźko Szymon
       Olimpiada Filozoficzna
  • Żuk Joanna
       Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

2014

  • Dawidowska Klaudia
       Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne spojrzenie"
  • Bieńkowska Agata
       Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 21 w Tenisie Ziemnym
  • Gołębiewski Kajetan
       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Jednego Aktora
  • Szmidt Klaudia
       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Poezja Śpiewana
  • Żuk Joanna
       Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Walkusz Piotr
       Ogólnopolski Konkurs "Liga Matematyczna" im. Zdzisława Matuskiego
  • Klamrowski Maciej
       Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz 2013/14"
  • Walkusz Agnieszka
       Konkurs Wiedzy Historycznej WSAiB

2013

  • Alfuth Jan
       Konkurs Chemiczny "Wygraj indeks"
  • Papke Laura
       Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Szymborska w Oczach Młodych Pomorzan" - recytacja
  • Grzegorzewska Agnieszka
       Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Szymborska w Oczach Młodych Pomorzan" - plastyka

2012

  • Sychowski Artur
       Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne
  • Firmanty Patrycja
       Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
  • Płomin Monika
       Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka - monodram

2011

  • Alfuth Jan
       Ogólnopolski Konkurs "Alchemik"
  • Cieśla Tomasz
       Olimpiada Historyczna
  • Faehnrich Karol
       Konkurs "O Diamentowy Indeks AGH"
  • Jankowski Adam
       Olimpiada Filozoficzna
  • Osowska Karolina
       Olimpiada Języka Polskiego
  • Kowalski Robert
       Olimpiada Geograficzna, Konkurs "O diamentowy indeks AGH"
  • Bojarski Krzysztof
       Olimpiada Języka Łacińskiego
  • Lubocki Adam
       Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

2010

  • Bujak Joanna
       Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
  • Faehnrich Karol
       Olimpiada Nautologiczna i Olimpiada Geograficzna
  • Król Przemysław
       Konkurs Chemiczny "Wygraj indeks"
  • Lubocki Adam
       Olimpiada Mediewistyczna
  • Sikora Katarzyna
       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Teatr Jednego Aktora
  • Westa Magdalena
       Konkurs Chemiczny "Wygraj indeks"

2009

  • Zając Jakub
       Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Faechnrich Karol
       Olimpiada Geograficzna
  • Sikora Bartosz
       Olimpiada Przedsiębiorczości
  • Marek Artur
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Drzymalska Sandra
       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
  • Wróblewski Rafał
       Pomorski Konkurs Matematyczno-Fizyczny
  • Osowska Karolina
       Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Teatr z Klasą"
  • Halman Konrad
       Pomorski Konkurs Matematyczny

2008

  • Dudek Dominik
       Olimpiada Geograficzna
  • Faechnrich Karol
       Olimpiada Geograficzna
  • Sobiczewski Jakub
       Olimpiada Geograficzna
  • Hebel Adriana
       Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Józefowicz Tomasz
       Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Kuchnowski Dawid
       Olimpiada Języka Niemieckiego
  • Zdzitowiecka Lidia
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Cybula Mateusz
       Olimpiada Historyczna
  • Hebel Adriana
       Olimpiada Historyczna
  • Króll Krzysztof
       Olimpiada Historyczna
  • Zdzitowiecki Jerzy
       Olimpiada Historyczna
  • Dettlaff Anna
       Olimpiada Ekologiczna

2007

  • Urbanowicz Mariusz
       Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Apanowicz Marta
       Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

2006

  • Mirosław Tyc
       Ogólnopolska Olimpiada Języka Francuskiego
  • Adrian Krywald
       Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Adrian Krywald
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Paulina Nastały
       Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

2005

  • Katarzyna Dębek
       Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
  • Marta Kowalska
       Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Marta Kowalska
       Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna
  • Katarzyna Dębek
       Ogólnopolski Konkurs o Nagrodę Marcinowego Laura

2004

  • Piotr Kaschuba
       Olimpiada Geograficzna, Olimpiada Nautologiczna
  • Anna Rocławska
       Olimpiada Artystyczna
  • Piotr Krywald
       Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Kinga Karpowicz
       Konkurs o indeks Politechniki Gdańskiej
  • Marek Trela
       Konkurs o indeks Politechniki Gdańskiej
  • Bożena Leyk
       Konkurs Pierwszej Pomocy
  • Monika Sikora
       Konkurs Pierwszej Pomocy
  • Tomasz Willma
       Konkurs Pierwszej Pomocy
  • Karolina Grzenkowicz
       Konkurs Pierwszej Pomocy

2003

  • Katarzyna Kwidzińska
       Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej
  • Beata Bladowska
       Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Dorota Masłowska
       Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Szymon Borodziuk
       Olimpiada Wiedzy Pożarniczej
  • Sebastian Mielke
       Licealiada Wojewódzka w LA
  • Michał Mielke
       Licealiada Wojewódzka w LA
  • Bartosz Szczygieł
       Licealiada Wojewódzka w LA
  • Marcin Chabowski
       Licealiada Wojewódzka w LA

2002

  • Małgorzata Górska
       Olimpiada Artystyczna
  • Dorota Masłowska
       Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  • Ewelina Priebe
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Andrzej Richert
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Izabela Dettlaff
       Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

2001

  • Beata Bladowska
       Olimpiada o Unii Europejskiej
  • Bartosz Michalak
       Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
  • Karolina Moska
       Olimpiada Artystyczna
  • Bartosz Michalak
       Konkurs Parlamentaryzm Polski

1999

  • Jarosław Błochowiak
       Olimpiada Literatury Języka Polskiego
  • Jacek Machol
       Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna
  • Michał Lewiński
       Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna
  • Krzysztof Targowski
       Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
  • Adam Kupiński
       Olimpiada Biologiczna
  • Tomasz Będźmirowski
    Bartosz Michalak
    Tadeusz Skowroński

       Turniej Wiedzy o Europie

1998

  • Rafał Morek
       Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Rafał Morek
       Olimpiada Praw Człowieka
  • Adam Priebe
       Ogólnopolski Konkurs Chemiczny
  • Rafał Morek
       Konkurs Parlamentaryzm Polski-I miejsce

1997

  • Grzegorz Grubba
       Olimpiada Geograficzna
  • Rafał Morek
       Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie
  • Adam Niklewski
       Olimpiada Artystyczna
  • Tomasz Klamrowski
       Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 
progeCAD - alternatywa AutoCAD ®


Cytat dla Ciebie:
"U początku filozofii stoi zdziwienie. "
Arystoteles
English is easy:
"Work is a necessity for man. Man invented the alarm clock. "
Pablo Picasso
Deutsch macht Spass:
"Wie wollte einer als Meister in seinem Fach erscheinen,wenn er nichts Unnützes lehrte! "
Johann Wolfgang von Goethe
Bien joué!
"L'ambition est comme un torrent et ne regarde pas derriere soi. "
Ben Jonson
Latina docet:
Iurare in verba magistri - przysięgać na słowa nauczyciela (Horacy, Listy)

©PZS nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.