I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wizyta przedstawicieli Europe Echanges

Dnia 10 marca 2016 w Starostwie Wejherowskim wzięliśmy udział w uroczystości podpisania porozumienia o współpracy między Powiatem Wejherowskim a Stowarzyszeniem Europe Echanges z Francji. Współpraca między Wejherowem a regionem Normandii trwa już od wielu lat i uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w wymianach młodzieży w szkole francuskiej już kilkakrotnie. Porozumienie podpisane przez władze powiatu Wejherowskiego jest gwarantem, że współpraca będzie się rozwijała i budzi nadzieję na następne wymiany. Na zakończenie uroczystości wystąpił chór z Francji i zespół z naszego liceum.

fotogaleria

"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. "
Sokrates
"How much more grievous are the consequences of anger than the causes of it. "