I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Wizyta przedstawicieli Europe Echanges

Dnia 10 marca 2016 w Starostwie Wejherowskim wzięliśmy udział w uroczystości podpisania porozumienia o współpracy między Powiatem Wejherowskim a Stowarzyszeniem Europe Echanges z Francji. Współpraca między Wejherowem a regionem Normandii trwa już od wielu lat i uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w wymianach młodzieży w szkole francuskiej już kilkakrotnie. Porozumienie podpisane przez władze powiatu Wejherowskiego jest gwarantem, że współpraca będzie się rozwijała i budzi nadzieję na następne wymiany. Na zakończenie uroczystości wystąpił chór z Francji i zespół z naszego liceum.

fotogaleria

"Milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia. "
Pitagoras
"Society has always seemed to demand a little more from human beings than it will get in practice. "