I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wizyta przedstawicieli Europe Echanges

Dnia 10 marca 2016 w Starostwie Wejherowskim wzięliśmy udział w uroczystości podpisania porozumienia o współpracy między Powiatem Wejherowskim a Stowarzyszeniem Europe Echanges z Francji. Współpraca między Wejherowem a regionem Normandii trwa już od wielu lat i uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w wymianach młodzieży w szkole francuskiej już kilkakrotnie. Porozumienie podpisane przez władze powiatu Wejherowskiego jest gwarantem, że współpraca będzie się rozwijała i budzi nadzieję na następne wymiany. Na zakończenie uroczystości wystąpił chór z Francji i zespół z naszego liceum.

fotogaleria

"Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat. "
Talmud
"The thermometer of success is merely the jealousy of the malcontents. "