I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Spotkanie z posłanką prof. Joanną Senyszyn

Dnia 19 stycznia 2007 roku przyjechała do naszej szkoły pani prof. Joanna Senyszyn. Spotkanie zorganizował Klub Europejski, pod opieką pani Jadwigi Jędrej oraz pana Marcina Graczyka, inicjatorem spotkania był Tomasz Wykowski, uczeń z klasy IIh.

Podczas spotkania pani poseł odpowiadała na różnorodne pytania uczniów, nie tylko związane z polityką. Zostawiła po sobie obraz bardzo otwartego polityka, wrażliwego na problemy młodych, o wesołym podejsciu do życia.

"Szczęście może przyjść przypadkowo, ale o rozum musimy postarać się sami. "
Cyceron
"No man is good enough to govern another man without that other's consent. "
Abraham Lincoln