I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 19 Pazdziernik 2018 r. Imieniny: Michaliny, MichaLa, Piotra

Spotkanie z posłanką prof. Joanną Senyszyn

Dnia 19 stycznia 2007 roku przyjechała do naszej szkoły pani prof. Joanna Senyszyn. Spotkanie zorganizował Klub Europejski, pod opieką pani Jadwigi Jędrej oraz pana Marcina Graczyka, inicjatorem spotkania był Tomasz Wykowski, uczeń z klasy IIh.

Podczas spotkania pani poseł odpowiadała na różnorodne pytania uczniów, nie tylko związane z polityką. Zostawiła po sobie obraz bardzo otwartego polityka, wrażliwego na problemy młodych, o wesołym podejsciu do życia.

"Opinia większości jest opinią najmniej zdolnych. "
Blaise Pascal
"There is no time for cut-and-dried monotony. There is time for work. And time for love. That leaves no other time! "
Coco Chanel
"Unscheinbar sein,alles von den anderen empfangen,immerfort lernen, nie Lehrer,sondern stets Schüler sein:Das ist die beste Art, zu lehren. "
Maurice Blondel
"Un homme n'est pas bon a tout, mais il n'est jamais propre a rien. "
Antiquité Chinoise
Cogitationis poenam nemo patitur. – za myśli kary nikt nie ponosi.