I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Spotkanie robocze projektu Pomorska Lekcja Samorządności

Dnia 27 lutego 2009 roku odbyło się spotkanie robocze projektu Pomorska Lekcja Samorządności. W pracach uczestniczyła pani Beata Ligman z Biura Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Uczestnicy (65 uczniów z klas 1-3 i 11 nauczycieli) uzyskali informacje niezbędne do zakończenia realizacji projektu, którgo finał odbędzie się 18 marca 2009 roku.

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"Not life, but good life, is to be chiefly valued. "
Socrates
"Das Küken kräht, wie der Hahn es ihm beibringt. "