I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 19 Pazdziernik 2018 r. Imieniny: Michaliny, MichaLa, Piotra

Spotkanie robocze projektu Pomorska Lekcja Samorządności

Dnia 27 lutego 2009 roku odbyło się spotkanie robocze projektu Pomorska Lekcja Samorządności. W pracach uczestniczyła pani Beata Ligman z Biura Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Uczestnicy (65 uczniów z klas 1-3 i 11 nauczycieli) uzyskali informacje niezbędne do zakończenia realizacji projektu, którgo finał odbędzie się 18 marca 2009 roku.

"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili. "
Sokrates
"Work is a necessity for man. Man invented the alarm clock. "
Pablo Picasso
"Die Lehre mag sich indessen stellen,wie sie will,das Leben geht seinen Gang fort. "
Johann Wolfgang von Goethe
"L'homme généreux invente meme des raisons de donner. "
Publilius
Amicus certus in re incerta cernitur – (dosł.) Przyjaciel pewny/prawdziwy w rzeczy niepewnej jest poznawany.