I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 26 Maj 2017 r. Imieniny: Eweliny, Jana, PawLa
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Gratulacje Konrad

Konrad Kaczmarkiewicz uczeń klasy drugiej I LO w Wejherowie zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w wadze półciężkiej na Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017r.

Od ósmego do trzynastego roku życia trenował kick-boxing w Fight Zone (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe), zdobywając tytuł Mistrza Europy WFMC 2012w. W wieku 13 lat przeniósł się do sekcji boksu klubu Gryf Wejherowo, gdzie trafił "pod skrzydła" medalisty olimpijskiego Huberta Skrzypczaka. Dzięki świetnej współpracy młodego zawodnika i utytułowanego trenera, został powołany do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy. Ostatnią klasę gimnazjum ukończył w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Obecnie jako uczeń naszego liceum jest równocześnie zawodnikiem Trójmiejskiej Federacji Boksu SAKO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ringu.

Bożena Conradi - dyr. LO

"Kto mówi, sieje, kto słucha, zbiera. "
Pitagoras
"The best minds are not in government. If any were, business would steal them away. "
Ronald Reagan
"Neue Herrschaft, neue Lehrzeit. "
Deutsches Sprichwort
"On est aisément dupé par ce qu'on aime. "
Moliere
Iacta alea est! – kości zostały rzucone! (wg. Swetoniusza, słowa Juliusza Cezara przekraczającego Rubikon; synonim podjęcia nieodwracalnej decyzji)

©ZSP nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.