I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 22 Pazdziernik 2017 r. Imieniny: Haliszki, Lody, PrzybysLąwa
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Gratulacje Konrad

Konrad Kaczmarkiewicz uczeń klasy drugiej I LO w Wejherowie zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w boksie w wadze półciężkiej na Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017r.

Od ósmego do trzynastego roku życia trenował kick-boxing w Fight Zone (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe), zdobywając tytuł Mistrza Europy WFMC 2012w. W wieku 13 lat przeniósł się do sekcji boksu klubu Gryf Wejherowo, gdzie trafił "pod skrzydła" medalisty olimpijskiego Huberta Skrzypczaka. Dzięki świetnej współpracy młodego zawodnika i utytułowanego trenera, został powołany do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy. Ostatnią klasę gimnazjum ukończył w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Obecnie jako uczeń naszego liceum jest równocześnie zawodnikiem Trójmiejskiej Federacji Boksu SAKO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ringu.

Bożena Conradi - dyr. LO

"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe. "
Demokryt
"History is the version of past events that people have decided to agree upon. "
Napoleon Bonaparte
"Lehren heißt zweimal lernen. "
Joseph Joubert
"L'homme est une chose abjecte et vile, s'il ne s'éleve au-dessus de l'humanité. "
Séneque
Vulnerant omnes, ultima necat. – ranią wszystkie, ostatnia zabija (o godzinach; napis na zegarze)

©ZSP nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.