I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 18 Grudzien 2017 r. Imieniny: BogusLawa, Gracjana, Laury
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Gratulacje Konrad

Konrad Kaczmarkiewicz uczeń klasy drugiej I LO w Wejherowie zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w boksie w wadze półciężkiej na Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017r.

Od ósmego do trzynastego roku życia trenował kick-boxing w Fight Zone (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe), zdobywając tytuł Mistrza Europy WFMC 2012w. W wieku 13 lat przeniósł się do sekcji boksu klubu Gryf Wejherowo, gdzie trafił "pod skrzydła" medalisty olimpijskiego Huberta Skrzypczaka. Dzięki świetnej współpracy młodego zawodnika i utytułowanego trenera, został powołany do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy. Ostatnią klasę gimnazjum ukończył w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Obecnie jako uczeń naszego liceum jest równocześnie zawodnikiem Trójmiejskiej Federacji Boksu SAKO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ringu.

Bożena Conradi - dyr. LO

"Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia. "
św. Augustyn
"Genius is more often found in a cracked pot than in a whole one. "
E. B. White
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"Quand on cede a la peur du mal, on ressent déja le mal de la peur. "
Beaumarchais
Cibi condimentum est fames - najlepszą przyprawą jest głód

©ZSP nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.