I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sobota, 21 Lipiec 2018 r. Imieniny: Danieli, WawrzyNca, Wiktora

Gratulacje Konrad

Konrad Kaczmarkiewicz uczeń klasy drugiej I LO w Wejherowie zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów w boksie w wadze półciężkiej na Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017r.

Od ósmego do trzynastego roku życia trenował kick-boxing w Fight Zone (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe), zdobywając tytuł Mistrza Europy WFMC 2012w. W wieku 13 lat przeniósł się do sekcji boksu klubu Gryf Wejherowo, gdzie trafił "pod skrzydła" medalisty olimpijskiego Huberta Skrzypczaka. Dzięki świetnej współpracy młodego zawodnika i utytułowanego trenera, został powołany do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy. Ostatnią klasę gimnazjum ukończył w Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie. Obecnie jako uczeń naszego liceum jest równocześnie zawodnikiem Trójmiejskiej Federacji Boksu SAKO.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ringu.

Bożena Conradi - dyr. LO

"Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia. "
św. Augustyn
"By three methods we may learn wisdom: First, by reflection, which is noblest; Second, by imitation, which is easiest; and third by experience, which is the bitterest. "