I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 22 Lipiec 2018 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, WawrzyNca

Turniej Jakub Wejher i Powiat Wejherowski

Dnia 26 maja br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie odbyła się XVIII edycja Turnieju Jakub Wejher i Powiat Wejherowski. W tym roku tematem przewodnim części teoretycznej konkursu było Wejherowo i powiat wejherowski na starych pocztówkach. W konkursie rywalizowało ze sobą 7 szkół, w tym drużyna reprezentująca I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Nasza drużyna, w składzie: Marta Lidzbarska (IIh), Aleksandra Nagel (Id), Kinga Witschenbach i Łukasz Potrykus (1f) bardzo dobrze poradzili sobie zarówno w części teoretycznej konkursu, jak również w części sportowo-artystycznej, zajmując ostatecznie II miejsce w powiecie. Pierwsze miejsce zajęli gospodarze. Gratulujemy !!!

"Książki są lekarstwem dla umysłu. "
Demokryt
"There is no time for cut-and-dried monotony. There is time for work. And time for love. That leaves no other time! "
Coco Chanel