I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sobota, 21 Lipiec 2018 r. Imieniny: Danieli, WawrzyNca, Wiktora

Zdolni z Pomorza 2018

25 stycznia 2018 r. w auli naszego liceum odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji uczestnikom kolejnej edycji projektu Zdolni z Pomorza. Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych największą grupę stanowili nasi licealiści. W "Sobieskim" będą odbywały się zajęcia z chemii, biologii i poszerzania kompetencji społecznych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nominacji do uczestnictwa w projekcie.

"Czasami dobrze jest zakopać kość na później, czasami dobrze ją odnaleźć. "
Pies Szarik
"Friendship... is not something you learn in school. But if you haven't learned the meaning of friendship, you really haven't learned anything. "
Muhammad Ali