I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Zdolni z Pomorza 2018

25 stycznia 2018 r. w auli naszego liceum odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji uczestnikom kolejnej edycji projektu Zdolni z Pomorza. Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych największą grupę stanowili nasi licealiści. W "Sobieskim" będą odbywały się zajęcia z chemii, biologii i poszerzania kompetencji społecznych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nominacji do uczestnictwa w projekcie.

"Bezmyślnych wyzwala ze smutku czas, mądrych logika. "
Epikur
"By three methods we may learn wisdom: First, by reflection, which is noblest; Second, by imitation, which is easiest; and third by experience, which is the bitterest. "
Confucius