I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 18 Listopad 2018 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Zdolni z Pomorza 2018

25 stycznia 2018 r. w auli naszego liceum odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji uczestnikom kolejnej edycji projektu Zdolni z Pomorza. Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych największą grupę stanowili nasi licealiści. W "Sobieskim" będą odbywały się zajęcia z chemii, biologii i poszerzania kompetencji społecznych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nominacji do uczestnictwa w projekcie.

"Trudno iść przez życie wieloma drogami jednocześnie. "
Pitagoras
"No man is good enough to govern another man without that other's consent. "
Abraham Lincoln