I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 20 Maj 2018 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Zdolni z Pomorza 2018

25 stycznia 2018 r. w auli naszego liceum odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji uczestnikom kolejnej edycji projektu Zdolni z Pomorza. Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych największą grupę stanowili nasi licealiści. W "Sobieskim" będą odbywały się zajęcia z chemii, biologii i poszerzania kompetencji społecznych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy nominacji do uczestnictwa w projekcie.

"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili. "
Sokrates
"It's the friends you can call up at 4 a.m. that matter. "
Marlene Dietrich