I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 18 Listopad 2018 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Osiągnięcia teatralne

To była już X edycja Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego "Różewicz w oczach młodych Pomorzan"! Konkurs odbył się 18 grudnia 2017 r., ale rozdanie nagród miało miejsce 13 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie.

Różewicz 2018

Wśród laureatów znaleźli się także nasi uczniowie: Agata Wicka (I miejsce w kat. recytacja) oraz Kinga Kielińska (II miejsce za wiersze inspirowane poezją T.Różewicza).

Różewicz 2018

Warto przy okazji wspomnieć o innych zwycięstwach naszych uczniów, które miały miejsce w poprzednich miesiącach, a o których nasza strona nie napisała.

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "W pałacu słów" zdobyła Agata Dzięcielska (kl.Ia)

W Ogólnopolskim Konkursie Interdyscyplinarnym "Rodzina, ach rodzina" nagrody zdobyli: w kat. Słowo: Alicja Gaszta (kl.2a) II miejsce, Agnieszka Zinkel (kl.3a) III miejsce,

Różewicz 2018

w kat. Obraz: Albert Ladach (kl.3e) I miejsce.

Różewicz 2018

W XII Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych (XII OPMFT "Luterek") nagrodę aktorską zdobyła Agata Wicka za "sprawność sceniczną, umiejętności komediowe i dryg kabaretowy" w spektaklu "To dla ciebie, mamo". Agata swój monodram zaprezentowała także na IX Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Redzie, gdzie otrzymała III miejsce. To kolejne dowody na to, że dzięki konsekwencji, ciężkiej pracy, talentowi można realizować swoje pasje i osiągnąć sukcesy, a tych na swoim koncie Agata ma sporo.

Różewicz 2018

Wszystkim tegorocznym laureatom życzymy dalszych sukcesów.

"Mojemu panu przydała by się smycz. "
Pies Szarik
"True friends stab you in the front. "
Oscar Wilde