I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie czwartek, 13 Grudzien 2018 r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, lucji

Wigilia Kaszubska 2015

W dniu 18 grudnia 2015 r. odbyła się w naszej szkole wigilia kaszubska. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich - uczący się języka kaszubskiego oraz Pani Jolanta Piastowska - prowadząca zajęcia i  Pani Wicedyrektor Jadwiga Jędrej. Oprócz tradycyjnych życzeń i opłatka nie zabrakło prezentów dla grzecznych Kaszubów. Przy wspólnym posiłku odśpiewano także kaszubskie kolędy.

Marta Lidzbarska - 2015h

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko lecz Ľle. "
Platon
"We would like to live as we once lived, but history will not permit it. "