I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Wigilia Kaszubska 2015

W dniu 18 grudnia 2015 r. odbyła się w naszej szkole wigilia kaszubska. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich - uczący się języka kaszubskiego oraz Pani Jolanta Piastowska - prowadząca zajęcia i  Pani Wicedyrektor Jadwiga Jędrej. Oprócz tradycyjnych życzeń i opłatka nie zabrakło prezentów dla grzecznych Kaszubów. Przy wspólnym posiłku odśpiewano także kaszubskie kolędy.

Marta Lidzbarska - 2015h

"Szczęście może przyjść przypadkowo, ale o rozum musimy postarać się sami. "
Cyceron
"History is the version of past events that people have decided to agree upon. "