I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Odsłonięcie pomnika prof. Gerarda Labudy w Luzinie

2 X 2016 r. delegacja I LO im. Króla Jana III Sobieskiego uczestniczyła w uroczystym odsłonięciu pomnika Gerarda Labudy w Luzinie, poprzedzonym mszą św. i złożeniem wieńców na grobie Uczonego.

Profesor był wybitnym uczniem "Sobieskiego" w latach 1928 - 1936.

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"True friends stab you in the front. "
Oscar Wilde
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"A côté de la beauté, l'esprit et le coeur font toujours l'effet de parents pauvres. "
Etienne Rey
implicite – domyślnie