I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Odsłonięcie pomnika prof. Gerarda Labudy w Luzinie

2 X 2016 r. delegacja I LO im. Króla Jana III Sobieskiego uczestniczyła w uroczystym odsłonięciu pomnika Gerarda Labudy w Luzinie, poprzedzonym mszą św. i złożeniem wieńców na grobie Uczonego.

Profesor był wybitnym uczniem "Sobieskiego" w latach 1928 - 1936.

"Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi. "
Platon
"Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. "
Mark Twain