I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 23 Wrzesien 2018 r. Imieniny: BogusLawa, Liwiusza, Tekli

"Sobieski" w Hiszpanii

Wymiana młodzieży z Hiszpanią 2017
Hiszpanie w Polsce 2016
Wyjazd do Hiszpanii 2016
Wizyta gości z Hiszpanii
 >> > więcej zdjęć < <

"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili. "
Sokrates
"The roots of education are bitter, but the fruit is sweet. "
Aristotle
"Jede Minute, jeder Mensch,jeder Gegenstand kann dir eine nützliche Lehre, wenn du sie nur zu entwickeln verstehst. "
Heinrich von Kleist
"La prospérité découvre nos vices et l'adversité nos vertus. "
Francis Bacon
Nulla aetas ad discendum sera. – dosł. Żaden wiek (nie jest) do nauki zbyt późny.