I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie czwartek, 22 Luty 2018 r. Imieniny: MaLgorzaty, Marty, Nikifora
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Powiatowa inauguracja roku szkolnego 2017/18

Dnia 5 września 2017 roku odbyła się w naszej szkole powiatowa inauguracja roku szkolnego 2017/18.

"Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. "
Cyceron
"It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer. "
"In stiller Schau Erkanntes sich zu merken; zu lernen,ohne dessen je überdrüssig, zu lehren,ohne dessen je müde zu werden fiel mir dergleichen jemals schwer? "