I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2007/08

"Rozumowi ludzkiemu nie trzeba dodawać skrzydeł, lecz raczej ołowiu i ciężarów, ażeby hamowały wszelkie wyskoki. "
Francis Bacon
"Friendship... is not something you learn in school. But if you haven't learned the meaning of friendship, you really haven't learned anything. "
Muhammad Ali
"Die Lehre mag sich indessen stellen,wie sie will,das Leben geht seinen Gang fort. "
Johann Wolfgang von Goethe
"Un homme n'est pas bon a tout, mais il n'est jamais propre a rien. "
Antiquité Chinoise
Aliud est celare, aliud tacere – co innego jest ukryć, co innego przemilczeć.