I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2012/13

"U początku filozofii stoi zdziwienie. "
Arystoteles
"Not everything that is faced can be changed, but nothing can be changed until it is faced. "
James A. Baldwin
"Denn der Gute dient dem Unguten als Lehrmeister,der Ungute dem Guten als Lehrling;wer nicht schätzt seinen Lehrmeister,nicht liebt seinen Lehrling,geht irr, sei er noch so klug. "
Lao-tse
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Medicus curat, natura sanat – lekarz leczy, natura uzdrawia