I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2013/14

"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. "
Sokrates
"Friendship... is not something you learn in school. But if you haven't learned the meaning of friendship, you really haven't learned anything. "
Muhammad Ali
"Denn der Gute dient dem Unguten als Lehrmeister,der Ungute dem Guten als Lehrling;wer nicht schätzt seinen Lehrmeister,nicht liebt seinen Lehrling,geht irr, sei er noch so klug. "
Lao-tse
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Acta es fabula - sztuka jest skończona