I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 19 Pazdziernik 2018 r. Imieniny: Michaliny, MichaLa, Piotra

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2015/16

"Nie można powiedzieć nic niedorzecznego, czego by już jakiś filozof nie powiedział. "
Cyceron
"The best minds are not in government. If any were, business would steal them away. "
Ronald Reagan
"Jede Minute, jeder Mensch,jeder Gegenstand kann dir eine nützliche Lehre, wenn du sie nur zu entwickeln verstehst. "
Heinrich von Kleist
"L'infortune est la sage-femme du génie. "
Napoléon 1er
modus operandi – sposób działania (np. przestępcy)