I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 10 Grudzien 2018 r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2016/17

"Ludzie także czasami szczekają. "
Pies Szarik
"I must have a prodigious quantity of mind; it takes me as much as a week sometimes to make it up. "
Mark Twain
"Fliehe die Lehren jener Forscher,deren Beweisgründe nicht bestätigt werden durch die Erfahrung. "
Leonardo da Vinci
"La terre nous fait attendre ses présents a chaque saison, mais on recueille a chaque instant les fruits de l'amitié. "
Démophile
Salus populi suprema lex esto – dobro ludu najwyższym prawem.