I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2017/18

15 września 2017 roku, tradycyjnie w Porzeczu, "otrząsaliśmy" pierwszoklasiestów. Pomimo kiepskiej pogody młodzież bawiła się świetnie integrując się w ramach zespołów klasowych. Zwycięzcą rywalizacji - podobnie jak w roku ubiegłym okazała się pierwsza a - czyli klasa humanistyczna.

"Nic tak nie przyczynia się do szybkiego sukcesu jak cudze błędy. "
Roger Bacon
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. "
Walt Disney