I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sobota, 21 Lipiec 2018 r. Imieniny: Danieli, WawrzyNca, Wiktora

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2017/18

15 września 2017 roku, tradycyjnie w Porzeczu, "otrząsaliśmy" pierwszoklasiestów. Pomimo kiepskiej pogody młodzież bawiła się świetnie integrując się w ramach zespołów klasowych. Zwycięzcą rywalizacji - podobnie jak w roku ubiegłym okazała się pierwsza a - czyli klasa humanistyczna.

"Nie czyń nic bez rozwagi, lecz tylko według zasady dobrze obmyślanej. "
Marek Aureliusz
"There is nothing on this earth more to be prized than true friendship. "
Saint Thomas Aquinas
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"La neige séjourne longtemps sur les sols pierreux, mais disparaît vite sur les terres cultivées. "
Pétrone
Ut ameris, amabilis esto – jeśli chcesz być kochanym, bądź godny miłości