I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 22 Pazdziernik 2017 r. Imieniny: Haliszki, Lody, PrzybysLąwa
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2017/18

15 września 2017 roku, tradycyjnie w Porzeczu, "otrząsaliśmy" pierwszoklasiestów. Pomimo kiepskiej pogody młodzież bawiła się świetnie integrując się w ramach zespołów klasowych. Zwycięzcą rywalizacji - podobnie jak w roku ubiegłym okazała się pierwsza a - czyli klasa humanistyczna.

"Człowiek stworzony jest na to, by szukać prawdy, anie by ją posiadać. "
Blaise Pascal
"Dream no small dreams for they have no power to move the hearts of men. "
Johann Wolfgang von Goethe
"Alle trügerischen Lehren, welche das Herz Lügen straft, überzeugen nicht. "
Jean-Jacques Rousseau
"L'homme est une chose abjecte et vile, s'il ne s'éleve au-dessus de l'humanité. "
Séneque
Per fas et nefas – prawem i bezprawiem (nie przebierając w środkach)

©ZSP nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.