I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 20 Kwiecien 2018 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Informacje Aktualności Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Otrzęsiny pierwszoklasistów w roku szkolnym 2017/18

15 września 2017 roku, tradycyjnie w Porzeczu, "otrząsaliśmy" pierwszoklasiestów. Pomimo kiepskiej pogody młodzież bawiła się świetnie integrując się w ramach zespołów klasowych. Zwycięzcą rywalizacji - podobnie jak w roku ubiegłym okazała się pierwsza a - czyli klasa humanistyczna.

"Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. "
Cyceron
"The best minds are not in government. If any were, business would steal them away. "
Ronald Reagan
"Lehren bringt Ehren. "
Deutsches Sprichwort
"L'absence est le plus grand des maux. "
La Fontaine
Qui rogat, non errat – kto pyta nie błądzi.