I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2015/2016

7 listopada 2015 roku odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. To radosne święto obchodzimy na pamiątkę odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada 1918 roku.

"Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada. "
św. Augustyn
"The best minds are not in government. If any were, business would steal them away. "
Ronald Reagan
"Der Wolf ist ein großer Übeltäter, doch er lehrt die Hirten, auf der Hut zu sein. "
Chinesisches Sprichwort
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Historiam nescire hoc est semper puerum esse - Kto nie zna historii ten jest zawsze dzieckiem.