I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2016/2017

11 listopada 2016 roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Dyrekcja Szkoły dziękuje młodzieży za liczny udział w uroczystości.

"dzieci i zegarków ne trzeba stale nakręcać, trzeba im dać też czas do chodzenia. "
Jean-Paul Sartre
"Work is a necessity for man. Man invented the alarm clock. "
Pablo Picasso
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"La premiere femme est une esclave, la deuxieme une compagne, et la troisieme un tyran. "
Proverbe Polonais
Oculi plus vident quam oculus – oczy widzą więcej niż oko