I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 18 Listopad 2018 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2016/2017

11 listopada 2016 roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Dyrekcja Szkoły dziękuje młodzieży za liczny udział w uroczystości.

"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe. "
Demokryt
"No man is good enough to govern another man without that other's consent. "
Abraham Lincoln