I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2010/2011

10 listopada 2010 roku obchodziliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zorganizowano konkurs "Patriotyzm" na film - zwyciężyła klasa 1a.

W dniu 11 listopada chór szkolny pod dyr. prof. Ewy Rocławskiej dał koncer pieśni narodowych w wejherowskiej Kolegiacie.

"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili. "
Sokrates
"Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught. "
Oscar Wilde