I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2010/2011

10 listopada 2010 roku obchodziliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zorganizowano konkurs "Patriotyzm" na film - zwyciężyła klasa 1a.

W dniu 11 listopada chór szkolny pod dyr. prof. Ewy Rocławskiej dał koncer pieśni narodowych w wejherowskiej Kolegiacie.

"Nauczając, uczymy się. "
Seneka
"Dream no small dreams for they have no power to move the hearts of men. "
Johann Wolfgang von Goethe