I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 18 Listopad 2018 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2010/2011

10 listopada 2010 roku obchodziliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zorganizowano konkurs "Patriotyzm" na film - zwyciężyła klasa 1a.

W dniu 11 listopada chór szkolny pod dyr. prof. Ewy Rocławskiej dał koncer pieśni narodowych w wejherowskiej Kolegiacie.

"Bezmyślnych wyzwala ze smutku czas, mądrych logika. "
Epikur
"I'm afraid that if you look at a thing long enough, it loses all of its meaning. "
Andy Warhol