I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2012/2013

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Święta Niepodległości życzymy Wam, abyście zawsze mieli odwagę, chęci i siły do działania na rzecz naszej Ojczyzny. Ta aktywność wcale nie musi przejawiać się w wielkich hasłach, symbolach czy gestach. Dobro kraju tak naprawdę budujemy przez sumienne wypełnianie swoich obowiązków oraz, przede wszystkim, spełnianie się w swoich pasjach.

Śpiewajcie, grajcie, piszcie, tańczcie, trenujcie - cieszcie się Polską!

Nauczyciele I LO

"Nie czyń nic bez rozwagi, lecz tylko według zasady dobrze obmyślanej. "
Marek Aureliusz
"No man is good enough to govern another man without that other's consent. "