I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Święto Niepodległości w roku szkolnym 2012/2013

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Święta Niepodległości życzymy Wam, abyście zawsze mieli odwagę, chęci i siły do działania na rzecz naszej Ojczyzny. Ta aktywność wcale nie musi przejawiać się w wielkich hasłach, symbolach czy gestach. Dobro kraju tak naprawdę budujemy przez sumienne wypełnianie swoich obowiązków oraz, przede wszystkim, spełnianie się w swoich pasjach.

Śpiewajcie, grajcie, piszcie, tańczcie, trenujcie - cieszcie się Polską!

Nauczyciele I LO

"Nie znajduję nic, co byłoby trudniejsze niż błysczeć inteligencją wśród głupców. "
Monteskiusz
"We all have big changes in our lives that are more or less a second chance. "