I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wigilia szkolna 2006/07

W tym roku szkolnym uroczystości wigilijne przypadły w dniu 15 grudnia. uroczystości świąteczne były jak zawsze wspaniałe. Na początku wystąpiły Gwiżdże, które przypomniały nam tradycyjnych kaszubskich kolędników. Wędrowali oni niegdyś po domach i zbierali podarunki. O godz. 10:30 rozpoczęły się wigilie klasowe wraz z wychowawcami. Dzieliliśmy się opłatkiem. Najczęściej życzyliśmy sobie jak najlepszych ocen i zdania matury. Oczywiście nie zabrakło cudownych kolęd, pysznego jedzenia i wspaniałych prezentów, na które każdy czekał z niecierpliwością.

Katarzyna Milewczyk, kl. Ia

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"Friendship... is not something you learn in school. But if you haven't learned the meaning of friendship, you really haven't learned anything. "
Muhammad Ali
"Wer sein eigner Lehrmeister sein will,hat einen Narren zum Schüler. "