I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wigilia szkolna 2006/07

W tym roku szkolnym uroczystości wigilijne przypadły w dniu 15 grudnia. uroczystości świąteczne były jak zawsze wspaniałe. Na początku wystąpiły Gwiżdże, które przypomniały nam tradycyjnych kaszubskich kolędników. Wędrowali oni niegdyś po domach i zbierali podarunki. O godz. 10:30 rozpoczęły się wigilie klasowe wraz z wychowawcami. Dzieliliśmy się opłatkiem. Najczęściej życzyliśmy sobie jak najlepszych ocen i zdania matury. Oczywiście nie zabrakło cudownych kolęd, pysznego jedzenia i wspaniałych prezentów, na które każdy czekał z niecierpliwością.

Katarzyna Milewczyk, kl. Ia

"Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia. "
św. Augustyn
"Genius is more often found in a cracked pot than in a whole one. "
E. B. White
"Unscheinbar sein,alles von den anderen empfangen,immerfort lernen, nie Lehrer,sondern stets Schüler sein:Das ist die beste Art, zu lehren. "
Maurice Blondel
"Le bonheur est comme l'écho : il vous répond : mais il ne vient pas. "
Carmen Sylva
Nosce te ipsum! – poznaj siebie samego.