I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wigilia szkolna 2006/07

W tym roku szkolnym uroczystości wigilijne przypadły w dniu 15 grudnia. uroczystości świąteczne były jak zawsze wspaniałe. Na początku wystąpiły Gwiżdże, które przypomniały nam tradycyjnych kaszubskich kolędników. Wędrowali oni niegdyś po domach i zbierali podarunki. O godz. 10:30 rozpoczęły się wigilie klasowe wraz z wychowawcami. Dzieliliśmy się opłatkiem. Najczęściej życzyliśmy sobie jak najlepszych ocen i zdania matury. Oczywiście nie zabrakło cudownych kolęd, pysznego jedzenia i wspaniałych prezentów, na które każdy czekał z niecierpliwością.

Katarzyna Milewczyk, kl. Ia

"U początku filozofii stoi zdziwienie. "
Arystoteles
"We would like to live as we once lived, but history will not permit it. "