I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wigilia szkolna 2007/08

"dzieci i zegarków ne trzeba stale nakręcać, trzeba im dać też czas do chodzenia. "
Jean-Paul Sartre
"The best minds are not in government. If any were, business would steal them away. "
Ronald Reagan
"Ohne Zweifel ist das Unglück ein großer Lehrer, aber er lässt sich seinen Unterricht teuer bezahlen. "
Jean-Jacques Rousseau
"L'homme est une chose abjecte et vile, s'il ne s'éleve au-dessus de l'humanité. "
Séneque
deus ex machina – (rozwiązanie) nie mające znamion prawdopodobieństwa, np. w dramaturgii (dosłownie: bóg z maszyny)