I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wigilia szkolna 2011/12

22 grudnia 2011 roku odbyły się w naszej szkole tradycyjne spotkania wigilijne.

Spotkania uczniów z wychowawcami w klasach poprzedził wspaniały koncert kolęd przygotowany przez chór szkolny pod dyrekcją prof. Ewy Rocławskiej.

Przy wigilijnym stole spotkali się również nauczyciele. Ze szczególną radością witaliśmy liczną grupę Nauczycieli Seniorów. Ich coroczna obecność jest bardzo dobrze postrzegana przez uczniów, którzy stwierdzili, że szkolne spotkanie bez Nich to jak Wigilia w domu bez Rodziców.

Dodatkowych wrażeń przysporzyły wszystkim kaszubskie jasełka, które przedstawiła grupa uczniów uczestnicząca w zajęciach języka kaszubskiego w naszym Liceum.

"Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy. "
Sokrates
"It's the friends you can call up at 4 a.m. that matter. "
Marlene Dietrich