I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Koncert kolęd 06.12.11 r.

6 grudnia 2011 roku, w Mikołajki odbył się w naszej szkole koncert kolęd.

Każda z klas pierwszych, zostałą zobowiązana do przygotowania dwóch kolęd - jednej tradycyjnej, a drugiej dowolnej. Występy oceniane były przez organizatorów, pod przewodnictwem dyrekcji szkoły i prof. Małgorzaty Ruszkowskiej. Wspaniałe występy wprawiły wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

"Ludziom przydałby się czasem dzień wolny od życia. "
św. Augustyn
"We should take care not to make the intellect our god; it has, of course, powerful muscles, but no personality. "
"Die Vergangenheit enthält Lehren,die in der Zukunftihre Früchte tragen müssen. "
Honoré de Balzac, Die Physiologie der Ehe.
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Fervet olla, vivit amicitia – garnek kipi, przyjaźń kwitnie