I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Koncert kolęd 06.12.11 r.

6 grudnia 2011 roku, w Mikołajki odbył się w naszej szkole koncert kolęd.

Każda z klas pierwszych, zostałą zobowiązana do przygotowania dwóch kolęd - jednej tradycyjnej, a drugiej dowolnej. Występy oceniane były przez organizatorów, pod przewodnictwem dyrekcji szkoły i prof. Małgorzaty Ruszkowskiej. Wspaniałe występy wprawiły wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

"Czasami dobrze jest zakopać kość na później, czasami dobrze ją odnaleźć. "
Pies Szarik
"It's the friends you can call up at 4 a.m. that matter. "
Marlene Dietrich