I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Koncert kolęd 06.12.11 r.

6 grudnia 2011 roku, w Mikołajki odbył się w naszej szkole koncert kolęd.

Każda z klas pierwszych, zostałą zobowiązana do przygotowania dwóch kolęd - jednej tradycyjnej, a drugiej dowolnej. Występy oceniane były przez organizatorów, pod przewodnictwem dyrekcji szkoły i prof. Małgorzaty Ruszkowskiej. Wspaniałe występy wprawiły wszystkich w radosny, świąteczny nastrój.

"Mało ludzi myśli, ale każdy chce mieć swoje zdanie. "
George Berkeley
"I not only use all the brains that I have, but all that I can borrow."
Woodrow Wilson
"Ohne Zweifel ist das Unglück ein großer Lehrer, aber er lässt sich seinen Unterricht teuer bezahlen. "
Jean-Jacques Rousseau
"C'est son caractere qui fait a chacun sa destinée. "