I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wigilia szkolna 2012/13

20 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem wicestarosty Jana Domańskiego. Uczniowie zaprezentowali koncert kolędoraz krótkie przedstawienie baletowe.

Spotkanie nauczycieli poprzedziło otwarcie izby tradycji Szkoły po generalnym remoncie. Przecięcia wstęgi dokonał wicestarosta wraz z przedstawicielamidyrekcji i nauczycieli seniorów.

"Rozumowi ludzkiemu nie trzeba dodawać skrzydeł, lecz raczej ołowiu i ciężarów, ażeby hamowały wszelkie wyskoki. "
Francis Bacon
"Society has always seemed to demand a little more from human beings than it will get in practice. "
George Orwell