I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wigilia szkolna 2012/13

20 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem wicestarosty Jana Domańskiego. Uczniowie zaprezentowali koncert kolędoraz krótkie przedstawienie baletowe.

Spotkanie nauczycieli poprzedziło otwarcie izby tradycji Szkoły po generalnym remoncie. Przecięcia wstęgi dokonał wicestarosta wraz z przedstawicielamidyrekcji i nauczycieli seniorów.

"Dobry styl polega głównie na tym, że ma się coś do powiedzenia. "
Artur Schopenhauer
"Work is a necessity for man. Man invented the alarm clock. "
Pablo Picasso
"Das Küken kräht, wie der Hahn es ihm beibringt. "
Sprichwort aus Frankreich
"On promet beaucoup pour se dispenser de donner peu. "
Vauvenargues
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare. - Rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców jest trwać w błędzie.