I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wigilia szkolna 2012/13

20 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem wicestarosty Jana Domańskiego. Uczniowie zaprezentowali koncert kolędoraz krótkie przedstawienie baletowe.

Spotkanie nauczycieli poprzedziło otwarcie izby tradycji Szkoły po generalnym remoncie. Przecięcia wstęgi dokonał wicestarosta wraz z przedstawicielamidyrekcji i nauczycieli seniorów.

"Nie wyrażaj małej rzeczy w wielu słowach, lecz rzecz wielką w niewielu. "
Pitagoras
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. "
Walt Disney
"In stiller Schau Erkanntes sich zu merken; zu lernen,ohne dessen je überdrüssig, zu lehren,ohne dessen je müde zu werden fiel mir dergleichen jemals schwer? "
Konfuzius
"Qui chérit a l'exces sait hair a l'exces. "
Aristote
Consuetudinis vis magna est – wielka jest siła przyzwyczajenia.