I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wigilia szkolna 2013/14

20 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem wicestarosty Jana Domańskiego, nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"Dream no small dreams for they have no power to move the hearts of men. "
Johann Wolfgang von Goethe
"In langweiligen Versen und abgeschmackten Gedanken Lehrt ein Präzeptor und hier, wie man gefällt und verführt. "