I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wigilia szkolna 2013/14

20 grudnia 2013 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem wicestarosty Jana Domańskiego, nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Kto szuka prawdy, nie powinien liczyć głosów. "
Gottfried Wilhelm Leibniz
"I'm afraid that if you look at a thing long enough, it loses all of its meaning. "
Andy Warhol
"Jede Minute, jeder Mensch,jeder Gegenstand kann dir eine nützliche Lehre, wenn du sie nur zu entwickeln verstehst. "
Heinrich von Kleist
"A côté de la beauté, l'esprit et le coeur font toujours l'effet de parents pauvres. "
Etienne Rey
Tabula rasa – czysta tablica.