I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wigilia szkolna 2014/15

18 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Jeśli będziecie żądać tylko posłuszeństwa, to zgromadzicie wokół siebie samych durniów. "
Empedokles
"The thermometer of success is merely the jealousy of the malcontents. "
Salvador Dali