I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wigilia szkolna 2014/15

18 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. "
Walt Disney
"Wie wollte einer als Meister in seinem Fach erscheinen,wenn er nichts Unnützes lehrte! "