I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 16 Lipiec 2018 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wigilia szkolna 2015/16

15 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej. Uroczystość została przygotowana przez klasę 1f pod opieką prof. Ewy Brzoskowskiej z udziałem chóru szkolnego i Pana Tomasza Fopke.

"Trzeba działać jak człowiek myślący, trzeba myśleć jak człowiek czynu. "
Henri Bergson
"We would like to live as we once lived, but history will not permit it. "
John F. Kennedy
"Die Vergangenheit enthält Lehren,die in der Zukunftihre Früchte tragen müssen. "
Honoré de Balzac, Die Physiologie der Ehe.
"Quand on cede a la peur du mal, on ressent déja le mal de la peur. "
Beaumarchais
in merito - w samej treści