I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wigilia szkolna 2015/16

15 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej. Uroczystość została przygotowana przez klasę 1f pod opieką prof. Ewy Brzoskowskiej z udziałem chóru szkolnego i Pana Tomasza Fopke.

"Trzeba działać jak człowiek myślący, trzeba myśleć jak człowiek czynu. "
Henri Bergson
"The roots of education are bitter, but the fruit is sweet. "
Aristotle