I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Wigilia szkolna 2015/16

15 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej. Uroczystość została przygotowana przez klasę 1f pod opieką prof. Ewy Brzoskowskiej z udziałem chóru szkolnego i Pana Tomasza Fopke.

"Ludzie także czasami szczekają. "
Pies Szarik
"There is no time for cut-and-dried monotony. There is time for work. And time for love. That leaves no other time! "
Coco Chanel