I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie czwartek, 13 Grudzien 2018 r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, lucji

Wigilia szkolna 2016/17

15 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe. "
Demokryt
"Education is the ability to listen to almost anything without losing your temper or your self-confidence. "
Robert Frost