I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sobota, 21 Lipiec 2018 r. Imieniny: Danieli, WawrzyNca, Wiktora

Wigilia szkolna 2016/17

15 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem nauczycieli emerytów i całej społeczności szkolnej.

"Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem. "
Cyceron
"I not only use all the brains that I have, but all that I can borrow."
Woodrow Wilson
"Nur der ist ein geborener Lehrer,welcher die Begeisterung seiner Schüler erwecken kann. "
Ernst Hähnel
"L'homme généreux invente meme des raisons de donner. "