I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Dzień Patrona w roku szkolnym 2014/2015

20 marca 2015 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

"dzieci i zegarków ne trzeba stale nakręcać, trzeba im dać też czas do chodzenia. "
Jean-Paul Sartre
"He who opens a school door, closes a prison. "
Victor Hugo
"Wir lehren nicht bloß durch Worte; wir lehren auch weit eindringlicher durch unser Beispiel. "
Johann Gottlieb Fichte
"La flatterie est le miel et le condiment de toutes les relations entre les hommes. "
Platon
Concordia domi, foris pax - zgoda w domu, pokój na zewnątrz.