I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Spotkanie z wybitnym podróżnikiem panem Markiem Kamińskim

5 grudnia 2006 roku (w poniedziałek) odbyło się spotkanie ze znanym podróżnikiem - Markiem Kamińskim. Opowiedział on nam o swoich przygodach w czasie różnych podróży. Mieliśmy także zaszczyt, jako jedni z pierwszych, obejrzeć film z wyprawy Pana Kaminskiego na biegun północny i południowy z Jasiem Melą. Po filmie znany polarnik z chęcia odpowiadał na nasze pytania, rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjeć.

Całe spotkanie zorganizowała Pani Monika Adamczyk, której chcielibyśmy jednocześnie za to bardzo podziękować.

"Nie znajduję nic, co byłoby trudniejsze niż błysczeć inteligencją wśród głupców. "
Monteskiusz
"Be courteous to all, but intimate with few, and let those few be well tried before you give them your confidence. "
George Washington