I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Spotkanie z wybitnym Absolwentem Pułkownikiem Bogusławem Klechą

"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn. "
Francis Bacon
"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it. "
Aristotle
"Unscheinbar sein,alles von den anderen empfangen,immerfort lernen, nie Lehrer,sondern stets Schüler sein:Das ist die beste Art, zu lehren. "
Maurice Blondel
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Nulla invidia sine amore - nie ma zazdrości bez miłości