I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Spotkanie z wybitnym Absolwentem Pułkownikiem Bogusławem Klechą

"Nie znajduję nic, co byłoby trudniejsze niż błysczeć inteligencją wśród głupców. "
Monteskiusz
"There is nothing on this earth more to be prized than true friendship. "
Saint Thomas Aquinas
"Unscheinbar sein,alles von den anderen empfangen,immerfort lernen, nie Lehrer,sondern stets Schüler sein:Das ist die beste Art, zu lehren. "
Maurice Blondel
"Un homme n'est pas malheureux parce qu'il a de l'ambition, mais parce qu'il en est dévoré. "
Montesquieu
Quem di diligunt, adolescens moritur. - Wybrańcy bogów umierają młodo.