I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 21 Listopad 2017 r. Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Informacje Aktualności Szkoły dla dorosłych Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

Jesteś

osobą odwiedzającą tą stronę (od 05.03.2015 r)

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Indywidualnej LA

25.05.2017 w Redzie, na stadionie MOSIR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnej LA .Nasza szkoła zdobyła łącznie 8 medali: 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe.

I miejsce w biegu na 200 metrów chłopców zajął Paweł Wenta, I miejsce w biegu na 100 metrów chłopców zajął Paweł Wenta, I miejsce w biegu na 800 metrów chłopców zajął Patryk Angel I miejsce w skoku wzwyż chłopców zajął Piotr Darznik, I miejsce w rzucie oszczepem chłopców zajął Rafał Śmielak, II miejsce w biegu dziewcząt na 1500 metrów zajęła Aneta Landowska, III miejsce w biegu dziewcząt na 400 metrów zajęła Eliza Jarząb III miejsce w biegu na 4 x 100 metrów dziewcząt w składzie: Marcelina Meyer, Maria Szreder, Paulina Rutkowska, Jagoda Bobkowska.

Wszyscy medaliści będą reprezentować nasz Powiat w Finale Wojewódzkim w dniu 30.05 w Chojnicach.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym zwycięzcom!!!