I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Podsumowanie semestru w roku szkolnym 2009/2010

20 stycznia podsumowaliśmy pierwszy semestr nauki. Dyrektor Bożena Conradi przedstawiła wyniki nauczania I LO oraz wyróżniła ponad 70 najlepszych i najaktywniejszych uczniów.

Cieszymy się, że wzrosła średnia ocen, średnia frekwencja oraz aktywność uczniów, wyrażona licznymi nagrodami w konkursach. Dyrekcja składa serdeczne podziękowanie nauczycielom i rodzicom za wspólny wysiłek nauczania i wychowania naszych licealistów.

Najlepsi w Szkole:

Natalia Mazur IIb 5,00, Patrycja Kurska 4,77 IIe

Wyróżnienia

Kryteria: najlepszy w klasie, kolejni w klasie ze śr. > 4,5 oraz wszyscy nagrodzeni w konkursach powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych:

Ia: Katarzyna Ziemann, Monika Lidzbarska, Katarzyna Sikora, Filip Budnik, Dominika Pęczak, Wojciech Konkol, Sandra Drzymalska.

Ib: Bartłomiej Blaszke, Bartosz Sikora.

Ic: Michał Trepkowski, Maciej Kondlewski.

Id: Magdalena Trawicka.

Ie: Małgorzata Rocławska, Krzysztof Bojarski.

If: Paweł Kamarski, Karol Faehnrich, Robert Kowalewski, Ciszewska Eliza, Damian Janikowski.

Ig: Tomasz Cieslak, Krzysztof Franciszok.

Ih: Adrian Grzegorzewski.

IIa: Paulina Wojtyńska, Aleksander Wierczyński, Karolina Osowska, Kamila Płotka, Martyna Went.

IIb: Natalia Mazur, Ewelina Bięga, Konrad Halmann.

IIc: Marta Grzenkowicz.

IId: Mateusz Urban, Marcin Janik.

IIe: Patrycja Kurska, Angelika Brzozowska, Aleksandra Pawlak, Marta Nowicka.

IIf: Wiktor Karpisz, Klaudia Faehnrich, Paweł Hinz.

IIg: Maja Mielewczyk, Adrian Pieper, Robert Śpiewakowski.

IIIa: Adrianna Hebel, Dorota Pleskot, Mateusz Mejer.

IIIb: Alicja Pipka.

IIIc: Michał Głuchaczka.

IIId: Sandra Conradi, Dominik Dudek, Marcin Pelcer, Dawid Kuchnowski.

IIIe: Dominika Miecznikowska.

IIIf: Adriana Sychowska, Krystian Hebel, Kondlewska Monika.

IIIg: Magdalena Labuda, Agnieszka Laskowska, Dominika Langa, Magdalena Liczmańska.

IIIh: Patryk Pranczk.

oraz członkowie szkolnego teatru "Prawie Lucki" za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych.

GRATULUJEMY

"Nauczając, uczymy się. "
Seneka
"There is no time for cut-and-dried monotony. There is time for work. And time for love. That leaves no other time! "