I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka
Informacje Aktualności Rada rodziców Rekrutacja Historia szkoły 150-lecie szkoły 160-lecie szkoły Sobieski w Europie Konkursy Imprezy Serwisy wydzielone

 

Jesteś

osobą odwiedzającą tą stronę (od 05.03.2015 r)


Podsumowanie semestru w roku szkolnym 2011/2012

25 stycznia 2012 roku na uroczystym apelu dyrektor szkoły, pani Bożena Conradi podsumowała osiągnięcia uczniów z I semestru.

Jako pierwsi zostali wyróżnieni najlepsi uczniowie z poszczególnych klas:

  • Walkusz Agnieszka - 1a,
  • Silikowska Patrycja - 1b,
  • Hintzke Klaudia - 1c,
  • Patrycja Budnik - 1d,
  • Agata Żak - 1e,
  • Dagmara Narloch - 1f,
  • Adrianna Konkel i Karolina Nowicka - 1g,
  • Dominika Wicon - 2a,
  • Aleksandra Mielewczyk - 2b,
  • Karolina Lange - 2c,
  • Małgorzata Zaborowska - 2d,
  • Jan Alfuth - 2e,
  • Dominika Gajdemska - 2f,
  • Anita Cymann - 2g,
  • Katarzyna Ziemann i Monika Lidzbarska - 3a,
  • Bartłomiej Blaszke - 3b,
  • Patrycja Zawiślak - 3c,
  • Magdalena Trawicka - 3d,
  • Magdalena Pranczk - 3e,
  • Eliza Ciszewska, Robert Kowalewski, Karol Faehnrich - 3f,
  • Tomasz Cieśla - 3g,
  • Szymon Dompke i Adrian Grzegorzewski - 3h.

Podczas uroczystości zostali wyróżnieni również laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych:

  1. Konkursy i olimpiady centralne:
    • Monika Lidzbarska - kl 3a - Ogólnopolskie Dyktando Kaszubskie - VII m.
    • Sandra Drzymalska, Wojciech Konkol, Filip Budnik - kl. 3a, Monika Płomin, Bartłomiej Redzikowski - kl. 3e, Konrad Stein, Jakub Majer - kl. 1a, Kinga Bobkowska - kl. 1c, - VI Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. A. Luterka - I m.
    • Katarzyna Browarczyk - kl. 3d - XIII miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych
    • Monika Płomin - kl. 3e - I Nagroda w kategorii monodram w VI O.P.M.F.T. im. Adama Luterka
    • Artur Sychowski - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej
    • Michał Kanarkiewicz - Mistrz Województwa, 2 m-ce w Wojewódzkich Mistrzostwach, 9 m-ce w Mistrzostwach Europy w szachach szybkich
    • Eliza Ciszewska i Przemysław Kulwiński - Ogólnopolski Konkurs Filmów Jednominutowych - I m-ce
  2. Konkursy i olimpiady wojewódzkie
    • Monika Lidzbarska - kl. 3a - Wojewódzki Konkurs Humoru Kaszubskiego - I m.
    • Sandra Drzymalska - kl. 3a - Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Herbert w oczach młodych Pomorzan" - I m.
    • Jakub Majer - kl. 1a - Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Herbert w oczach młodych Pomorzan" - III m.
    • Karol Faehnrich - kl. 3f - Olimpiada geograficzna
  3. Konkursy i olimpiady powiatowe:
    • Maciej Klamrowski - kl. 1a - I miejsce w Powiatowym Konkursie na temat rodziny
    • Łukasz Tempski - kl. 1f - wyróżnienie w konkursie Bożonarodzeniowym Literacko-Plastycznym
    • Anna Potrac - kl. 1f - Powiatowa Licealiada (Biegi Przełajowe) - 3 m-ce
    • Patrycja Firmanty - kl. 2e - II miejsce w Konkursie Multimedialnym o życiu i twórczości Floriana Ceynowy
    • Anna Mierzejewska - kl. 2e - II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych
    • Dorota Kotłowska - kl. 2f - I m-ce (drużynowo) w XII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu
    • Mariusz Schmidt - kl. 2f - II m-ce (drużynowo) w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w piłce ręcznej
    • Monika Lidzbarska - kl. 3a, Damian Dampc - Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu (etap powiatowy) - I m.
    • Sławina Breza - kl. 3d - I m-ce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim \'Ars Poetica\'; nagroda główna, I m-ce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Herbert w oczach młodych Pomorzan", I miejsce w szkolnym etapie konkursu Public Speaking Competition
    • Patrycja Stein - kl. 3d - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych (Licealiada Powiatowa)
    • Patrycja Stein, Aneta Siemińska, Marzena Toruńczak - kl. 3d - I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Bowlingu (druzynowo)
    • Marzena Toruńczak - kl. 3d - I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Bowlingu (indywidualnie)
    • Krzysztof Bojarski - kl. 3e - Konkurs Biblijny im. sł. bożego kard. Augusta Hlonda "Ewangelia św. Mateusza" - II m.
    • Paweł Hinc - kl. 3e - Konkurs Biblijny im. sł. bożego kard. Augusta Hlonda "Ewangelia św. Mateusza" - III m.
    • Angelika Baranowska - kl. 3e - Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe - III m.
    • Przemysław Kulwiński, Krystian Lankauf, Robert Kowalewski - kl. 3f - II etap Konkursu o Diamentowy Indeks
    • Szymon Dompke, Bartłomiej Romanek - kl. 3h - Powiatowe Mistrzostwa Wiedzy Komputerowej - I m-ce.


WRÓĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 
progeCAD - alternatywa AutoCAD ®


Cytat dla Ciebie:
"Nauczając, uczymy się. "
Seneka
English is easy:
"True friends stab you in the front. "
Oscar Wilde
Deutsch macht Spass:
"Alle trügerischen Lehren, welche das Herz Lügen straft, überzeugen nicht. "
Jean-Jacques Rousseau
Bien joué!
"L'homme est une chose abjecte et vile, s'il ne s'éleve au-dessus de l'humanité. "
Séneque
Latina docet:
Ora pro nobis - módl się za nami

©PZS nr 1 w Wejherowie - wykorzystanie informacji wyłącznie za zgodą dyrektora szkoły.