I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

Na przełomie listopada i grudnia 2015 w naszej szkole miał miejsce IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Uczestnikami tego konkursu byli uczniowie klas pierwszych, którzy rywalizowali pomiędzy sobą w rozgrywkach dotyczących kultury, historii, geografii i wydarzeń współczesnego Zjednoczonego Królestwa. Do finału, który odbył się 2 grudnia zakwalifikowały się cztery klasy pierwsze: 1b, 1d, 1e, 1g. Zwycięską klasą okazała się klasa 1d. Wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz Wydawnictwo Oxford University Press.

Aleksandra Kania

"Chwalebnie jest czynić to, co należy, a nie to co wolno. "
Seneka
"Education is the ability to listen to almost anything without losing your temper or your self-confidence. "