I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Dzień Żołnieży Wyklętych 2016

Dnia 1 marca 2016 roku nasza szkoła brała udział w obchodach Dnia Żołnierzy Wyklętych. Reprezentacja szkoły uczestniczyła we Mszy Świętej w Kościele Chrystusa Króla w Wejherowie i następnie przeszła do pomnika znajdującego się w okolicach kościoła.

W całym święcie uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z Wejherowa, Redy oraz Rumi, niektóre gimnazja oraz reprezentacje harcerzy ZHP. Delegacja uczennic z naszej szkoły złożyła kwiaty oraz znicze pod pomnikiem.

Marta Chodun

"Książki są lekarstwem dla umysłu. "
Demokryt
"Not everything that is faced can be changed, but nothing can be changed until it is faced. "
James A. Baldwin
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"L'absence est le plus grand des maux. "
La Fontaine
Samper fidelis - zawsze wierny