I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 18 Listopad 2018 r. Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Dzień Żołnieży Wyklętych 2016

Dnia 1 marca 2016 roku nasza szkoła brała udział w obchodach Dnia Żołnierzy Wyklętych. Reprezentacja szkoły uczestniczyła we Mszy Świętej w Kościele Chrystusa Króla w Wejherowie i następnie przeszła do pomnika znajdującego się w okolicach kościoła.

W całym święcie uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z Wejherowa, Redy oraz Rumi, niektóre gimnazja oraz reprezentacje harcerzy ZHP. Delegacja uczennic z naszej szkoły złożyła kwiaty oraz znicze pod pomnikiem.

Marta Chodun

"Nie wyrażaj małej rzeczy w wielu słowach, lecz rzecz wielką w niewielu. "
Pitagoras
"He who opens a school door, closes a prison. "