I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Dzień Żołnieży Wyklętych 2016

Dnia 1 marca 2016 roku nasza szkoła brała udział w obchodach Dnia Żołnierzy Wyklętych. Reprezentacja szkoły uczestniczyła we Mszy Świętej w Kościele Chrystusa Króla w Wejherowie i następnie przeszła do pomnika znajdującego się w okolicach kościoła.

W całym święcie uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne z Wejherowa, Redy oraz Rumi, niektóre gimnazja oraz reprezentacje harcerzy ZHP. Delegacja uczennic z naszej szkoły złożyła kwiaty oraz znicze pod pomnikiem.

Marta Chodun

"Bardzo roztropnie jest wątpić."
Voltaire
"We would like to live as we once lived, but history will not permit it. "
John F. Kennedy
"Jede Minute, jeder Mensch,jeder Gegenstand kann dir eine nützliche Lehre, wenn du sie nur zu entwickeln verstehst. "