I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie poniedzialek, 24 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Spotkanie z Rodzicami, połączone ze zbiórką funduszy na rehabilitację prof. Macieja Kanteckiego

Dnia 30 stycznia 2005 roku zorganizowaliśmy szczególną imprezę. Było to uroczyste spotkanie z Rodzicami. w tym dniu przypadały imieniny Macieja i z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić specjalną zbiórkę funduszy ma rehabilitację jednego z naszych ulubionych nauczycieli pana Macieja Kanteckiego.

"dzieci i zegarków ne trzeba stale nakręcać, trzeba im dać też czas do chodzenia. "
Jean-Paul Sartre
"Be courteous to all, but intimate with few, and let those few be well tried before you give them your confidence. "
George Washington