I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie piatek, 16 Listopad 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Spotkanie z Rodzicami, połączone ze zbiórką funduszy na rehabilitację prof. Macieja Kanteckiego

Dnia 30 stycznia 2005 roku zorganizowaliśmy szczególną imprezę. Było to uroczyste spotkanie z Rodzicami. w tym dniu przypadały imieniny Macieja i z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić specjalną zbiórkę funduszy ma rehabilitację jednego z naszych ulubionych nauczycieli pana Macieja Kanteckiego.

"Najmądrzejszy jest, który wie czego nie wie. "
Sokrates
"All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. "
Walt Disney