I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie wtorek, 17 Lipiec 2018 r. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Spotkanie z Rodzicami, połączone ze zbiórką funduszy na rehabilitację prof. Macieja Kanteckiego

Dnia 30 stycznia 2005 roku zorganizowaliśmy szczególną imprezę. Było to uroczyste spotkanie z Rodzicami. w tym dniu przypadały imieniny Macieja i z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić specjalną zbiórkę funduszy ma rehabilitację jednego z naszych ulubionych nauczycieli pana Macieja Kanteckiego.

"Rozumowi ludzkiemu nie trzeba dodawać skrzydeł, lecz raczej ołowiu i ciężarów, ażeby hamowały wszelkie wyskoki. "
Francis Bacon
"I must have a prodigious quantity of mind; it takes me as much as a week sometimes to make it up. "
Mark Twain