I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Konstancja Bizewska kl. IB - "Mój świat" - fotografie

"Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeżeli ją posiada. "
św. Augustyn
"Be courteous to all, but intimate with few, and let those few be well tried before you give them your confidence. "
George Washington
"Denn der Gute dient dem Unguten als Lehrmeister,der Ungute dem Guten als Lehrling;wer nicht schätzt seinen Lehrmeister,nicht liebt seinen Lehrling,geht irr, sei er noch so klug. "
Lao-tse
"Les conséquences de la colere sont beaucoup plus graves que ses causes. "
Marc Aurele
Magna di curant, parva neglegunt – o wielkie rzeczy bogowie się troszczą, o małe nie dbają