I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Małgorzata Gordziej i Małgorzata Klinkosz z klas IV - Koty i konie w fotografii

"Być inteligentnym, to bardzo męczące. "
Henri Bergson
"We all have big changes in our lives that are more or less a second chance. "
Harrison Ford
"Jedes Ding enthält seine Lehre,in der der Hinweis auf alle anderen Dinge enthalten ist."
Walt Whitman
"La terre nous fait attendre ses présents a chaque saison, mais on recueille a chaque instant les fruits de l'amitié. "
Démophile
Bene olet, qui nihil olet - dobrze pachnie, kto niczym nie pachnie (wg Cycerona, Att. II, 1, 1)