I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie sroda, 26 Wrzesien 2018 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, lucji

Kółko hafciarskie i klasa IB - Prezentacje haftów

"Najmądrzejszy jest, który wie czego nie wie. "
Sokrates
"Be courteous to all, but intimate with few, and let those few be well tried before you give them your confidence. "
George Washington
"Jede Lehre, die sich als absolute Wahr heit setzt, ist ein Herd von Kriegen. "
Ludwig Marcuse
"La neige séjourne longtemps sur les sols pierreux, mais disparaît vite sur les terres cultivées. "
Pétrone
Conflabunt gladios suos in vomeres – przekują miecze swe na lemiesze. (Wulgata ;Izajasz,2,4)