I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie niedziela, 23 Wrzesien 2018 r. Imieniny: BogusLawa, Liwiusza, Tekli

Publikacje nauczycieli pracujących w naszej szkole

Bożena Conradi "Edukacja europejska w szkołach ponadpodstawowych w Wejherowie"

"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili. "
Sokrates
"Education is the ability to listen to almost anything without losing your temper or your self-confidence. "
Robert Frost
"Jede Minute, jeder Mensch,jeder Gegenstand kann dir eine nützliche Lehre, wenn du sie nur zu entwickeln verstehst. "
Heinrich von Kleist
"Quand on cede a la peur du mal, on ressent déja le mal de la peur. "
Beaumarchais
Requestat in pace (R.I.P) - niech spoczywa w pokoju (napis na nagrobkach)