Program IV OPMFT
Bez Maski -"Polowanie na lisa"
Reżyseria: Alicja Kania
Scenariusz: wg opowiadania Sławomira Mrożka
Grupa Pijarska JBT - "Marionetki"
Reżyseria/scenariusz/opracowanie plastyczne i muzyczne: br Piotr Różański, Maja Falkiewicz, zespół
Monika Kwarciak - "Bajka o miłości i szaleństwie"
Reżyseria/opracowanie muzyczne: Alicja Kania
Scenariusz: M. Podleśny
Agnieszka Płotka "Pożegnanie z miłością"
Reżyseria/scenariusz: Elżbieta Kisielińska-Baranowska
Teatr Kontemplujący - "Biała noc"
Reżyseria: Joanna Stoike-Stempkowska z zespołem
Scenariusz : Joanna Stoike-Stempkowska ( na podstawie "Kartoteki" i wierszy T. Różewicza)
Opracowanie plastyczne i muzyczne: zespół
Chojnickie Studio Rapsodyczne -"Bóg się rodzi"
Reżyseria: Grzegorz Szlanga
Scenariusz: Majka Cyganowicz
Marta Mielewczyk -"Klatka"
Reżyseria: Elżbieta Kisielińska-Baranowska
Scenariusz: wg opowiadania Hanny Kowalewskiej "Pierwsza miłość Celestyny"
Agata Zielińska -"Chętka"
Reżyseria: Elżbieta Kisielińska-Baranowska
Scenariusz: na podst. opowiadania Sarah Mlynowski "Co dwa miesiące chętka"
Sabina Michalska -"Narkotyki"
Reżyseria/opracowanie plastyczne: Joanna Stoike-Stempkowska
Scenariusz: Sabina Michalska i Joanna Stoike-Stempkowska (na podst "Narkotyków' S.I Witkiewicza)
Justyna Kania - "Zwierzenia diabła"
Reżyseria/opracowanie plastyczne: Alicja Kania
Scenariusz: wg prozy A. Frossarda "36 dowodów na istnienie diabła"
Krystian Dzięgielewski -"Powrót"
Reżyseria: Hanna Lewandowska
Scenariusz: na podst. opowiadania K. Dzięgielewskiego
FOR-MA -"Genezis" wg St. Roszkiewicza
Reżyseria/ scenariusz: Elżbieta Kisielewska-Baranowska
Karol Płotka -"Mój przyjaciel- Nędza"
Reżyseria: Hanna Lewandowska
Scenariusz: Karol Płotka
Teatr "Prawie Lucki"- "Wzloty, upadki, wzloty, itd."
Reżyseria: Edyta Łysakowska -Sobiczewska
Scenariusz na podstawie dramatu A.Pilgrima i S.Majewskiego
Chojnickie Studio Rapsodyczne - "Lilia"
Reżyseria Grzegorz Szlanga
Scenariusz: G. Szlanga (na podst. książki Lisy See "Kwiat śniegu")
Blehblabla - "Martwa szkoła"
Reżyseria: Wojtek Węglowski
Scenariusz Wojtek Węglowski (na podst. tekstów Mirona Białoszewskiego)
Opracowanie plastyczne/muzyczne: Wojtek Węglowski
Maska - "Balladyna, czyli jak być zaradną"
Reżyseria: Monika Goryńska
Scenariusz: ??? oraz członkowskie zespołu
Opracowanie plastyczne: Danuta Rosenkiewicz
Opracowanie muzyczne: Monika Goryńska
Teatr "Na bosaka" - "Ludzie z m-3"
Reżyseria/ scenariusz: Marzena Wysmyk, Wojtek Węglowski
Opanuj się - "Ania"
Reżyseria: Piotr Weintz
Scenariusz: Piotr Weintz i zespół
Deja vu - "Dolina"
Reżyseria/opracowanie plastyczne: Edyta Machul
Scenariusz: Edyta Machul (na podstawie książki T. Jansson "Listopad w Dolinie Muminków")
ABC teatru - "Z nich największa jest miłość"
Reżyseria B. Łukaszewska
Scenariusz: M. Bogiel, B. Łukaszewska
Teatr Kod - "Banał"
Reżyseria/scenariusz: Anatol Wierzchowski
Teatrzyk Błękitnego Czasu
"W jednym miejscu, w różnym czasie. Etiuda na pożegnanie"
Reżyseria: Krystyna Cyberska
Scenariusz/opracowanie plasyczne: Krystyna Cyberska i zespół
Opracowanie muzyczne: Krystyna Cyberska
Filip Kosior - "Tydzień"
Reżyseria/scenariusz/ opracowanie plastyczne i muzyczne: Filip Kosior |