W tym roku (11.02.2020 r.) szkolne obchody Dnia Patrona miały nietypowy przebieg. W związku z nauczaniem online przeniesione zostały do świata wirtualnego.

Dnia 20.02.2018 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona. Podczas uroczystej gali rozegrał się finał konkursu na scenkę o życiu króla Jana III Sobieskiego. Do finału przeszło 5 klas: 1a, 1b, 1f, 2a, 2b.

10 5

9 lutego 2017 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

11 3

2 lutego 2016 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

16 3

20 marca 2015 roku odbyły się coroczne obchody Dnia Patrona Szkoły - Króla Jana III Sobieskiego.

01 16

26 października 2012 roku odbył się pierwszy etap corocznego konkursu Wiedzy o Królu Janie III Sobieskim, w którym udział brały klasy pierwsze i drugie. Trzyosobowe reprezentacje każdej z grup zmierzyły się z pytaniami dotyczącymi życia naszego wielkiego patrona. Dużą wiedzą o nim wykazały się klasy Id, IIb oraz IIc, które zakwalifikowały się do następnego etapu. W dalszej części konkursu przygotowały one prezentację multimedialną dotyczącą historii naszej szkoły w okresie XX-lecia międzywojennego.

10 4

Dnia 3 lutego 2012 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Patrona - Jana III Sobieskiego.

16 2

2 lutego  2011 r.nasza szkoła obchodziła święto Patrona - króla Jana III Sobieskiego. Tego dnia spora część naszej społeczności szkolnej zaprezentowała się w strojach barokowych, przebrana za szlachtę , a także za zakonników i chłopów. Na korytarzach można było spotkać przedstawicieli różnych grup społecznych z czasów kiedy panował król Jan III Sobieski.

11 2

Dzień Patrona w tym roku przypadł na 22 lutego 2006 r. W przygotowanie święta zaangażowane były klasy pierwsze, drugie i klasa IIIa. Z tej okazji szkoła została przystrojona w stylu barokowym oraz zorganizowano liczne konkursy. Działania uczniów i nauczycieli koordynowała dyr. Jadwiga Jędrej.

01 15